Novinky

S legislativní povinností udržovat personální a mzdová data vznikla aplikace Karta zaměstnance. Toto řešení bylo začátkem letošního roku implementováno ve společnostech Skupiny PRECIOSA a slouží nejen zaměstnancům napříč skupinou, ale významně usnadňuje činnosti personálních manažerů a mzdových účetních.

Dne 20. 4. navštívili zástupci společnosti PREGIS, a.s. studenty liberecké Technické univerzity. Cílem setkání bylo představit společnost, budoucí plány a informovat o možnostech uplatnění. Mezi prezentujícími měli slovo ředitel Business Consulting & Development, vedoucí oddělení HR a vedoucí týmu Technology.

Předposlední březnový den proběhl v duchu novinek ze světa SAP HANA Family. Konference New Generation of SAP 2017, která se konala 30. 3. 2017 v Praze, se zúčastnili také specialisté společnosti PREGIS. Své zkušenosti přišli předat nejen odborníci SAP, ale i zástupci partnerských společností, kteří prezentovali nové trendy a směry v oblasti...

Vážení obchodní partneři, společnost PREGIS, a.s. v letošním roce dosáhla významného jubilea. Již 20 let Vás podporujeme v dynamickém světě IT a i díky Vám jsme se stali silným partnerem na trhu. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na dalších společných 20 let.

Aplikace PREGIS, a.s. Star Team Manager je nenahraditelným nástrojem pro trenéry a manažery všech úspěšných fotbalových mužstev. Unikátní software pro management sportovních týmů využívají fotbalové kluby FC Slovan Liberec a MŠK Žilina.

Aplikace EPR byla vyvinuta na základě požadavků uživatelů Skupiny PRECIOSA. Jedná se o webovou aplikaci, která umožňuje uživateli vytvořit si ve webovém prostředí vlastní žádanku na nákup materiálu nebo služby a spustit schvalovací proces. Po posledním schválení je vygenerován požadavek na objednávku v SAP R/3.

Přečtěte si jako první, co je nového