Spuštění aplikace ProLight

Se začátkem nového roku náš Non-SAP development tým úspěšně spustil aplikaci ProLight, speciálně navrženou pro řízení projektů pro Preciosa Lighting. Tento nástroj pomáhá projektovým manažerům, jejich týmům a obchodníkům v řízení projektů.

Aplikace je integrována se systémem SAP, zejména s aplikací Interní poptávka, se systémem Autodesk Vault Professional a MS SharePoint Online.

Nástroj umožňuje projektovým manažerům řídit odbavování úkolů, které vznikají automaticky importem z Interní Poptávky a jejich následné řešení, delegování, schvalování a zpětný export stavu a vybraných atributů do SAP IP.

Obchodníkům dovoluje zasílat projektové podklady emailem a systém je automaticky nahrává do Sharepoint online úložiště pro projektové týmy. Výstupy z řešení úkolů projektovými týmy jsou zase automaticky přes ProLight přílohy ukládány do Sharepointu tak, aby byly k dispozici obchodníkům pro interní potřebu nebo prezentaci zákazníkům.

Na straně integrace s Autodesk Vault vytváří ProLight změnové příkazy z úkolů pro konstruktéry a zpětně aktualizuje vybrané atributy úkolů podle změnových příkazů Vaultu. Výstupy z práce konstruktérů jsou poté automaticky konvertovány systémem Vault do PDF, přebírány ProLightem a nahrávány do systému Sharepoint online, kde jsou k dispozici projektovým týmům a obchodníkům.


Středa, 27. března 2019

Sdílet na