Úspěšná migrace informačního systému SAP R/3 na SAP S/4HANA ve společnosti PRECIOSA Ornela, a.s.

Ve společnosti PRECIOSA Ornela, a.s. jsme úspěšně dokončili migraci a procesní změny informačního systému SAP R/3 na nový SAP S/4HANA. Tento projekt byl jednou z největších technologických výzev, kterým jsme v uplynulém fiskálním období čelili, a jeho úspěšné dokončení s go-live k 1. 4. 2024 představuje významný posun vpřed zejména pro našeho zákazníka.

IS SAP S/4HANA přináší uživatelům nejen využití nejnovějších technologií, ale také zvýšení efektivity a flexibility v mnoha podnikových procesech. Nový systém nabízí lepší výkon, rozšířené analytické možnosti a atraktivní uživatelské rozhraní.

Aktuálně probíhá postproduktivní podpora, během níž monitorujeme a ladíme systém, aby plně vyhovoval potřebám a očekáváním zákazníka. Poděkování za kvalitně odvedenou práci patří nejen všem členům týmu, kteří se na tomto projektu podíleli, ale i spolupracovníkům na straně zákazníka.

Na podzim plánujeme zahájit migraci společnosti PRECIOSA Lustry, a.s., což bude další důležitý krok na cestě k modernizaci našich informačních systémů.


Sdílet na