Novinky

V polovině ledna jsme u příležitosti pařížské designové show Maison & Objet spustili novou webovou prezentaci společnosti Preciosa - Lustry, a.s. Podívejte se s námi, co vývoj takové prezentace obnáší a jaká kritéria musí splnit.

V závěru roku jsme dokončili a produktivně nasadili do provozu novou aplikaci Vizualizace uložení kamene, která byla vytvořena speciálně dle zadání společnosti PRECIOSA. Aplikace slouží zákazníkům k názorné vizualizaci uložení šatonu v jeho lůžku.

V minulém týdnu se na liberecké Technické univerzitě konal 22. ročník Veletrhu pracovních příležitostí. Mezi desítkami firem, které se přišly na fórum představit, nemohl PREGIS, a.s. chybět. Získali jsme možnost popovídat si se studenty a absolventy univerzity, zjistit jejich představy a především je informovat o možnostech, které naše společnost...

S legislativní povinností udržovat personální a mzdová data vznikla aplikace Karta zaměstnance. Toto řešení bylo začátkem letošního roku implementováno ve společnostech Skupiny PRECIOSA a slouží nejen zaměstnancům napříč skupinou, ale významně usnadňuje činnosti personálních manažerů a mzdových účetních.

Dne 20. 4. navštívili zástupci společnosti PREGIS, a.s. studenty liberecké Technické univerzity. Cílem setkání bylo představit společnost, budoucí plány a informovat o možnostech uplatnění. Mezi prezentujícími měli slovo ředitel Business Consulting & Development, vedoucí oddělení HR a vedoucí týmu Technology.

Předposlední březnový den proběhl v duchu novinek ze světa SAP HANA Family. Konference New Generation of SAP 2017, která se konala 30. 3. 2017 v Praze, se zúčastnili také specialisté společnosti PREGIS. Své zkušenosti přišli předat nejen odborníci SAP, ale i zástupci partnerských společností, kteří prezentovali nové trendy a směry v oblasti...

Vážení obchodní partneři, společnost PREGIS, a.s. v letošním roce dosáhla významného jubilea. Již 20 let Vás podporujeme v dynamickém světě IT a i díky Vám jsme se stali silným partnerem na trhu. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na dalších společných 20 let.

Aplikace PREGIS, a.s. Star Team Manager je nenahraditelným nástrojem pro trenéry a manažery všech úspěšných fotbalových mužstev. Unikátní software pro management sportovních týmů využívají fotbalové kluby FC Slovan Liberec a MŠK Žilina.

Aplikace EPR byla vyvinuta na základě požadavků uživatelů Skupiny PRECIOSA. Jedná se o webovou aplikaci, která umožňuje uživateli vytvořit si ve webovém prostředí vlastní žádanku na nákup materiálu nebo služby a spustit schvalovací proces. Po posledním schválení je vygenerován požadavek na objednávku v SAP R/3.

Přečtěte si jako první, co je nového