Devět zemí, tři kontinenty. Zbořte i Vy své hranice. námi je to snadné!

Orientujeme se na poskytování služeb v oblasti vývoje, implementace, podpory a outsourcingu rozsáhlých informačních systémů SAP.

Nabízíme poradenství a dodávky v oblasti hardware a podporu v široké oblasti operačních systémů a databází.

Historie

PREGIS, a.s. nebyl vždy tou společností, jak ji známe dnes. Původní firma BIJOUDATA, a.s. patřila ke koncernu Jablonecké bižuterie a velkým milníkem této úspěšné éry byl rok 1997, kdy se společnost zapsala na trhu jako PREGIS, a.s. Tehdy realizovala první z řady implementací informačního systému SAP ve skupině PRECIOSA. 

Současnost

Dnes podporujeme činnosti více než 2000 uživatelů v 9 zemích světa a řádově se staráme o více než 100 druhů různých hardwarových zařízení. To vše jsme schopni zajistit v režimu 24/7 prostřednictvím certifikovaného SAP Customer Competence Centre

Jako první poskytovatelé IT řešení splňujeme přísné legislativní normy Číny. Svým zákazníkům garantujeme kvalitu dodávaných služeb nepřetržitě již od roku 2007, kdy společnost získala certifikaci dle normy ČSN EN ISO 9001:2000, následně nahrazenou ČSN EN ISO 9001:2009. 

Díky rozsáhlému týmu odborníků, kteří dynamicky rozvíjí současné portfolio našich služeb, jsme připraveni poskytnout řešení přímo pro Vaši společnost tak, aby co nejlépe vyhovovala všem požadavkům a potřebám.

Samozřejmostí je špičkové zázemím pro správu serverů i koncových stanic našich zákazníků.