Devět zemí, tři kontinenty. Zbořte i Vy své hranice. námi je to snadné!

Orientujeme se na poskytování služeb v oblasti vývoje, implementace, podpory a outsourcingu rozsáhlých informačních systémů SAP.

Nabízíme poradenství a dodávky v oblasti hardware a podporu v široké oblasti operačních systémů a databází.

Historie

PREGIS, a.s. nebyl vždy tou společností, jak ji známe dnes. Původní firma BIJOUDATA, a.s. patřila ke koncernu Jablonecké bižuterie a velkým milníkem této úspěšné éry byl rok 1997, kdy se společnost zapsala na trhu jako PREGIS, a.s. Tehdy realizovala první z řady implementací informačního systému SAP ve skupině PRECIOSA. 

Současnost

Dnes podporujeme činnosti více než 2000 uživatelů v 9 zemích světa a řádově se staráme o více než 100 druhů různých hardwarových zařízení. To vše jsme schopni zajistit v režimu 24/7 prostřednictvím certifikovaného SAP Customer Competence Centre

Jako první poskytovatelé IT řešení splňujeme přísné legislativní normy Číny. Svým zákazníkům garantujeme kvalitu dodávaných služeb nepřetržitě již od roku 2007, kdy společnost získala a nadále udržuje certifikaci dle normy ČSN EN ISO 9001:2000, postupně novelizovanou na aktuálně platnou normy ČSN EN ISO 9001:2016 Systémy managementu kvality.

Díky rozsáhlému týmu odborníků, kteří dynamicky rozvíjí současné portfolio našich služeb, jsme připraveni poskytnout řešení přímo pro Vaši společnost tak, aby co nejlépe vyhovovala všem požadavkům a potřebám.

Samozřejmostí je špičkové zázemím pro správu serverů i koncových stanic našich zákazníků.