IT:NO LIMITS, příloha MF DNES
Modernizovat znamená
automatizovat a digitalizovat

Díky vlastním implementacím IS SAP nejen v Česku, ale také například v Anglii, Hongkongu, Singapuru, USA, Dubaji a v dalších afilacích, získali konzultanti jedinečné procesní know-how a zkušenosti s komplexním provozováním systémů, podporou zákazníků i vývojem speciálních aplikací napříč firemními procesy.
„Nabyté zkušenosti dnes zúročujeme ve prospěch zákazníků, kteří chtějí držet krok s moderními trendy, optimalizují své business procesy a investují do prosperity a budoucnosti svých firem. Vedeme je k efektivnímu využití jejich SAP ERP, společně posouváme hranice automatizace procesů, v rámci našich řešení zintenzivňujeme tlak na využití různých forem digitalizace. Toto vše je velmi aktuální nejen v dnešní koronavirem sužované době, ale i s výhledem do budoucna,“ říká Roman Karpíšek, předseda představenstva společnosti PREGIS, a. s.

Opět jsme se dostali na stránky IT:NO LIMITS, přílohy Mladé fronty DNES. Na téma automatizace a digitalizace se tentokrát rozepsal předseda představenstva společnosti PREGIS, Roman Karpíšek.

Odkaz přímo na článek je zde. Přejeme vám příjemné čtení.


Pátek, 23. října 2020

Sdílet na