O společnosti PREGIS

Jsme profesionálové navrhující chytrá IT řešení pro společnosti. Orientujeme se na poskytování služeb v oblasti vývoje, implementace a podpory informačních systémů SAP R/3 a nově S/4HANA. Zároveň nabízíme poradenství a dodávky v oblasti hardwaru a softwaru, správy počítačových sítí a outsourcingu infrastruktury.

Jako člen Skupiny Preciosa podporujeme činnost více než 2000 uživatelů informačních systémů Preciosy v 9 zemích světa a řádově se staráme o více než 100 druhů hardwarových zařízení. To vše jsme schopni zajistit v režimu 24/7 prostřednictvím certifikovaného SAP Customer Competence Center.

Díky rozsáhlému týmu odborníků, kteří rozvíjí současné portfolio našich služeb, jsme připraveni poskytnout řešení našim zákazníkům nejen z oblasti výrobních podniků. Samozřejmostí je též špičkové zázemí pro správu serverů i koncových stanic našich zákazníků.

Jako první v ČR jsme dokázali splnit přísné legislativní požadavky Číny. Svým zákazníkům garantujeme kvalitu dodávaných služeb stvrzenou certifikací dle normy ČSN EN ISO 9001:2000, získanou již v roce 2007 a postupně novelizovanou na aktuálně platnou normu ČSN EN ISO 9001:2016.


Historie

Historie naší společnosti sahá do přelomu let 1996 a 1997, kdy se původní firma BIJOUDATA, a.s. patřící ke koncernu Jablonecké bižuterie stala součástí Skupiny Preciosa a byla zapsána pod názvem PREGIS, a.s.

S rokem 1997 se pojí i první z řady implementací informačního systému SAP, na níž v následujícím roce navázalo rozšíření portfolia o SAP ERP. I v počátku nového tisíciletí rozšiřujeme naše služby nejen o produkty, jakými jsou SAP BIW a CRM, ale též o nové země, v nichž poskytujeme své služby.

V roce 2017 slavíme dvacet let na trhu IT a připravujeme se na další éru doprovázenou novými technologiemi v podobě další generace SAP nesoucí označení S/4HANA i na nové služby, které našim zákazníkům poskytujeme.