O společnosti PREGIS

Jsme profesionálové navrhující chytrá IT řešení pro společnosti. Orientujeme se na poskytování služeb v oblasti vývoje, implementace a podpory informačních systémů SAP R/3 a S/4HANA. Zároveň nabízíme poradenství a dodávky v oblasti hardwaru a softwaru, správy počítačových sítí a outsourcingu infrastruktury.

Jako člen Skupiny Preciosa podporujeme činnost více než 2000 uživatelů informačních systémů Preciosy v 9 zemích světa a řádově se staráme o více než 100 druhů hardwarových zařízení. To vše jsme schopni zajistit v režimu 24/7 prostřednictvím certifikovaného SAP Customer Competence Center.

Díky rozsáhlému týmu odborníků, kteří rozvíjí současné portfolio našich služeb, jsme připraveni zákazníkům poskytnout řešení nejen z oblasti výrobních a obchodních procesů. Samozřejmostí je též špičkové zázemí pro správu serverů i koncových stanic našich zákazníků.

Našim zákazníkům garantujeme kvalitu dodávaných služeb stvrzenou certifikací dle normy ČSN EN ISO 9001:2000, získanou již v roce 2007 a postupně novelizovanou na aktuálně platnou normu ČSN EN ISO 9001:2016.


Historie

Na trhu IT působíme nepřetržitě od roku 1976, zpočátku jako Ústav výpočetní techniky a racionalizace, později jako BIJOUDATA, kdy jsme byli součástí koncernu Jablonecké bižuterie. Pro tento koncern jsme tehdy zajišťovali centralizované zpracování ekonomických, výrobních a mzdových dat.

Významným milníkem této éry byl rok 1997, kdy jsme se stali součástí Skupiny Preciosa a na trhu jsme se zapsali jako PREGIS, a.s. Tehdy jsme realizovali první z řady implementací informačního systému SAP ve Skupině Preciosa a naše práce tak dostala nový rozměr i na zahraničních trzích.

Rozšířili jsme portfolio našich služeb o implementaci a outsourcing systému SAP ERP R/3 a později také Microsoft SharePoint a začali jsme působit zejména ve prospěch informatické podpory byznysu Skupiny Preciosa, což je i dnes naším důležitým posláním.