Provoz a outsourcing

Svěřte provoz Vašeho podnikového informačního systému a informačních technologií do rukou kvalitního partnera a soustřeďte se na Vaše podnikání, kterému rozumíte nejlépe.

Kontraktem s námi získáváte stabilní a kvalitní informační systém s předvídatelnými náklady, zbavíte se závislosti na několika klíčových lidech i skrytých nákladů na IT a synergicky získáte know-how sdílené mnoha zákazníky. Naše provozní a outsourcingové služby jsou pružné a dokáží se přizpůsobit malým i velkým společnostem, různým strategiím zákazníků i různým úrovním stávajícího IT zákazníků.

Používáme několik různých modelů péče o informační systémy a technologie našich zákazníků. Na jednom pólu je plný outsourcing, kdy veškerý HW, SW i IT personál přebírá PREGIS a zákazníkům je poskytuje formou služeb, na druhém drobná podpora zákazníků při různých problémech s jejich IT. Mezi oběma póly je mnoho různých variant připravených na míru konkrétnímu požadavku, například provoz systémů SAP na vlastním HW zákazníka.

Naším cílem i závazkem je maximální zodpovědnost za Vaše systémy i za veškerá data, podle kterých řídíte svoji firmu a musíte se na ně tedy stoprocentně spolehnout. Každý provozní kontrakt tvoříme tak, aby byl vítězstvím pro obě strany a aby jeho výsledkem byla maximální spokojenost a důvěra zákazníků.

    Kontaktujte nás!

    Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.