PREGIS podporuje společnosti Trelleborg Bohemia a Rubena Náchod

Zahájení naší vzájemné spolupráce je datováno již do roku 2015, kdy jsme se podíleli na implementaci informačního systému SAP ERP pro Rubenu, a.s. primárně v oblastech výroby, nákupu, skladování, managementu jakosti a projektovém řízení a následně zabezpečovali podporu a rozvoj těchto procesů.

Ještě v průběhu implementačního projektu převzala ČGS Holding strojírenská skupina Trelleborg, a Rubena se tak stala součástí nové společnosti Trelleborg Bohemia. Na jaře letošního roku pak došlo k oddělení závodů lokality Náchod do nově vzniklé společnosti Rubena Náchod. Po úspěšném dokončení projektu rozdělení informačního systému SAP jsme převzali komplexní poskytování služeb aplikační podpory pro obě společnosti a od 1. 9. 2021 jsme tak rozšířili své služby podpory a rozvoje také v oblastech finančního účetnictví, správy majetku, controllingu, prodejních procesů či business intelligence.

Vážíme si naší vzájemné spolupráce a pevně věříme, že naše služby přispějí k dalšímu růstu obou společností a rozvoji jejich IT řešení.

Trelleborg Bohemia, a.s. je součástí nadnárodní Švédské společnosti, která je předním světovým výrobcem v oboru průmyslových polymerových řešení, která izolují, tlumí a chrání kritické aplikace v náročných provozních podmínkách.

Rubena Náchod s.r.o. je česká společnost vyrábějící množství rozmanitých výrobků z technické pryže, pryžokovových a pryžotextilních výrobků. Významná je výroba veloplášťů a veloduší. Angažuje se i v automobilovém průmyslu. Puky Rubeny byly vybrány jako oficiální pro hokejový turnaj na Zimních olympijských hrách 2014 v ruském Soči.


Pondělí, 11. října 2021

Sdílet na